אקווריומים מעוצבים- רגע לפני שרוכשים

אקווריומים מעוצבים- רגע לפני שרוכשים

כל מה שכדאי לדעת על אקווריומים מעוצבים לבית


לכל אחד מאיתנו יכולים להיות רעיוניות אחרים שיהפכו את הבית שלו למקום עוד יותר יפה ומרשים, ואין ספק שבהחלט כדאי להשקיע בנושא של עיצוב הבית. יש אנשים שמה שהם עושים זה לקנות רהיטים מאוד יקרים ויפים ואילו אחרים בוחרים לשלב טפטים על קירות הבית, אך האמת היא, שאפשר גם לשקול את האופציה של קניית אקווריום יפה במיוחד. יש היום הרבה אקווריומים מעוצבים לבית, כך שאם גם החלום שלכם היה ליצור פינה שקטה ויפה מאוד, הרי שכדאי לכם להגשים את החלום הזה היום. זה לא ידרוש מכם יותר מידי, אלא רק לקבל כמה החלטות חשובות בנוגע למקום שבו אתם רוצים להתקין את האקווריום, בנוגע לגודל שלו ובנוגע לעיצוב שלו. לכל בית יכול להיות אקווריום אחר שיתאים לו יותר, ואתם יכולים להיות בטוחים שאם תיקנו אקווריום מעוצב הוא ישפיע באופן חיובי ביותר על הבית.


איפה מתקינים את האקווריום ומאיזה סוג הוא צריך להיות?


כשמדברים על אקווריומים מעוצבים לבית ניתן לראות שהאופציות הן רבות, כך שאין ספק שאחד מהדברים החשובים ביותר זה לשאול את עצמכם איפה אתם רוצים להתקין את האקווריום. בדרך כלל הבחירה של רוב האנשים היא להתקין את האקווריום המעוצב בסלון, כי בצורה כזאת גם האורחים שמגיעים לארוחת ערב בלבד יכולים ליהנות מהיופי הזה. הדבר השני שכדאי לחשוב עליו, זה מאיזה סוג צריך להיות האקווריום שלכם, כי האופציות הן כמעט אינסופיות. יש אקווריומים מעוצבים לבית שלמעשה שקועים בתוך הקיר וניתן לעמוד ולהתבונן  בהם, ואילו אקווריומים אחרים הם כאלה שעומדים במרכז החדר וניתן לראות אותם מכל הכיוונים. חשוב שתדעו כמה מקום יש לכם להקצות לנושא הזה, כי בצורה כזאת יהיה לכם הרבה יותר קל לדעת איפה אתם רוצים להתקין את האקווריום וגם באיזה גודל הוא צריך להיות.

 

ומה לגבי פילטרים?

כידוע, אקווריום בתי, גם הקטן ביותר זקוק לתחזוק שוטף. פילטרים יכולים למנוע לכלוך וזיהום המים כך שהדגים שלכם יזקו לאריכות ימים ואיכות חיים טובה יותר.


ישנם שונים שנים של פלטרים כשהנפוץ ביותר הוא הפילטר החיצוני הנמצא מחוץ לאקווריום ומחובר אליו באמצעות שני צינורות בדרך כלל. ישנם פילטרים פנימיים שנמצאים בתוך האקווריום והם מתאים בדרך כלל לאקווריומים גדולים במיוחד. עלות המסננים לא גבוה במיוחד אבל תמיד צריך לשים לב ולוודא שהם תקינים.

 

כמה עולה אקווריום מעוצב?


הדבר הנוסף שבוודאי מטריד אתכם כשאתם מתחילים להתעניין בתחום של אקווריומים מעוצבים לבית, זו השאלה כמה זה עולה, ואין ספק שכאן קשת המחירים היא רחבה ביותר. מעבר לכך שיש הרבה מאוד סוגים של אקווריומים שיכולים בוודאי לבוא בחשבון מבחינתכם, יש גם גדלים שונים ואיכותיות שונות, כך שאתם תמצאו אקווריומים במחירים שונים. אין כל סיבה לשלם מחיר מוגזם מידי על האקווריום, אך מצד שני לא כדאי לקנות מכשיר שלא יהיה מספיק איכותי ולא יוכל לענות על הציפיות שלכם. חשוב להבין שאומנם האקווריום עצמו צריך להיות מעוצב ויפה, אך הרבה פעמים מה שקובע בשורה התחתונה את היופי שלו, זה האלמנטים השונים שמשלבים בו. כדאי לבחור את הדגים הכי יפים וגם יצור באקווריום מסלעות שונות או דברים אחרים שיכולים להיות מרשימים, כי זה מה שישפיע על יופיו של האקווריום בסופו של דבר.

מטריקס - טיהור מים