טיהור מים

טיהור מים

כולנו מודעים לצורך הרב לצרוך מים בכמות מספקת, אשר ידועה בתרומתה הרבה וההכרחית לחיוניות הגוף.
שהרי מרבית מגופנו מורכב מנוזלים ועל כן ישנו צורך ברור להכיל ולקיים תקינות מסוימת על ידי שתיית מים תקנית ונכונה.
עם זאת, אנשים רבים נמנעים מלשתות מי ברז אשר מכילים אבנית, חול, חיידקים וזיהומים, על אף שמשרד הבריאות מאשר שאכן מי הברז ראויים לשתייה ובוחרים לשתות מים נקיים ומסוננים הן על ידי התקנה של מסנני מים והן על ידי שימוש במתקני מים שונים ואחרים.
הבחירה של רבים בשתיית מים מסוננים אשר עברו תהליך טיהור הינה בחירה מובנת וראויה, שכן היא עוזרת להימנע משתיה לא רצויה ל מי ברז עכורים, נגועים ולא מסוננים – אשר עלולים להופיע במי השתייה בברז באופן כזה או אחר.
 

כיצד עוזרים מטהרי המים לאיכות וסינון המים שאנו שותים ?

מטהרי המים מסייעים ועוזרים לאיכות וסינון המים שאנו שותים על ידי כך שאותם מסננים פנימיים המותקנים מתחת לכיורים בבית (במרבית המקרים במטבח) מורכבים מפילטרים אשר מסייעים בסינון המים מחולות, אבנית וחלודה ואף מסייעים בנטרול טעמי הלוואי המצויים במים ומאפשרים לנו ליהנות ממים נקיים ומסוננים.
כיום ניתן להבחין בכל בית אב, משרד ו/או מבנה ציבורי שימוש במתקני מים מסוגים שונים, על פני השימוש במסנני מים הידועים בתחזוקה ובהתקנה השוטפת וכן במתקני מים מינרלים בהם לא נעשית ומתבצעת כלל פעולת סינון המים.
במתקני המים השונים, בין אם במתקן מיני בר ובין אם במתקן בר מים המסננים מחוברים ומורכבים הישר לצנרת הבית ומאפשרים את סינון המים בכל רגע בו נעשה שימוש במתקן המים.
בעזרת הפילטרים במתקני המים, המים עוברים סינון שמונע חדירה של אבנית וחול ואף סופח את טעם הכלור המצוי במי השתייה ואילו נורת אולטרה סגול המצויה במתקן המים מחסלת ומונעת  חדירה של חיידקים אל מי השתייה שלנו.
 

מה הם היתרונות הברורים של מטהרי המים השונים ?

מעבר לאפשרות הסינון שלהם, מתקני המים המוצעים כיום בשוק מספקים מים נקיים, מסוננים וטעימים כאחד בכל רגע ובכל טמפרטורה שרק נחפוץ בה.
בין אם נבחר במים קרים, פושרים ורתוחים, מה שמאפשר לנו נוחות וזמינות מרבית על פני השימוש בקומקום החשמלי, בהתקנה של מסנני מים וסחיבה של בקבוקים של מים מינרלים.
על מנת ליהנות משימוש יעיל ואיכותי במתקני המים השונים ראשית כל יש לרכוש מיצרנית מוכרת וידועה ולוודא שהמתקן הוא בעל תו תקן, אשר יבטיח לנו מים מסוננים וטהורים ועם זאת מכשיר עמיד ותקני העומד בקריטריונים המחמירים בתחום יצור מכשירי סינון וטיהור מים.
מעבר לכך, ישנו צורך להחליף את המסננים ואת הנורות בתדירות ובהתאם להוראות היצרן (על בסיס חצי שנתי או שנתי על פי הוראות יצרן מפורשות).

 

מטריקס - טיהור מים