מיני ברים

מיני ברים

מדוע אנו זקוקים למיני ברים

בעשור האחרון ניתן לראות מיני ברים בבתים ועסקים רבים. המודעות של הצרכנים הישראלים לבריאות ואיכות מי השתייה שלהם גדולה ועל כן רבים עורכים סקר שוק וקוראים אינפורמציה שונה אודות מערכות ומתקנים שונים לטיהור מים ובוחרים בפתרון הנוח והיעיל ביותר עבורם.

 

מדוע אנו זקוקים למיני ברים

כולנו מודעים לעובדה כי מים חיוניים לכל צורות החיים, ביניהם לבני האדם. בשני העשורים האחרונים ניתן לראות התקדמות אדירה המושפעת מהטכנולוגיה המתקדמת ויצרניות רבות מייצרות עבור צרכנים בכל רחבי העולם פתרונות לטיהור מי השתייה שלהם.

במדינה כמו שלנו בה קרני השמש שולטות במרבית מימי השנה, אנשים צורכים כמויות גדולות של מים החיוניות לבריאותם ובריאות בני משפחתם. במקביל אנו חשופים לידיעות תקשורתיות שונות המורות לנו להימנע משתיית מי ברז בחלקים שונים בארץ משם זיהום שהתקלה או מערכות ביוב שנפגמה ובעקבות כך מי שפכים חדרו אל תוך מי השתייה שלנו. כל אלו מביאות אותנו לרכישת מיני ברים אשר מבטיחים לנו ולבני משפחתנו מים המטוהרים מכל חומר אשר יכול להסב לנו נזק, כמו למשל חדירה של מתכות רעילות למי השתייה, איתור חלקיקים מוזרים ובלתי מזוהים במי הברז שלנו, תחושות של בחילה או הגעה לבית החולים בעקבות מי ברז שאליהם חדרו חומרי הדברה שונים שלהם לא היינו מודעים ועוד.
חשוב לדעת כי קיימים חומרים רעילים ומסוכנים אשר בלתי ניתן לאתר כאשר אנו מסתכלים במי השתייה שלנו, שכן חומרים אלו הם ללא טעם או ריח. בר מים של נביעות מהווה פתרון יעיל ובטוח ומאפשר לנו לשתות מים ללא החשש כי נחוש ברע.

 

מהו מיני בר

מיני ברים הם אותם מערכות צבעוניות ואסתטיות אותם אנו רואים על השיש בבתים ועסקים רבים.

כאן מדובר על מערכת אשר אינה תופסת מקום רב ומסננת את מי השתייה שלנו בצורה יעילה ביותר.
מיני בר מאגד יתרונות רבים ולכן ניתן לומר כי הוא מהווה את אחד הפתרונות הפופולאריים ביותר למים מטוהרים:

 • מים- המערכת מאפשרת לנו לשתות מים נקיים וטעימים.
 • אין רעשים- מערכת המיני בר הינה מערכת שקטה אשר אינה מפריעה לפעילותינו בעבודה בגלל רעש של תהליך הסינון.
 • חשמל- המערכת אינה צורכת הרבה חשמל ולכן היא מוגדרת על ידי רבים כמערכת חסכונית מאוד.
 • תחזוקה- קל מאוד לנקות את המערכת ולכן התחזוקה פשוטה וידידותית למשתמש.
 • עלות- לטווח הארוך, העלות של המערכת ותחזוקתה משתלמת יותר בהשוואה אל קניית בקבוקי מים מינרלים מדי תקופה.
 • עיצוב- ולנו מודעים לעובדה כי מים חיוניים לכל צורות החיים, ביניהם לבני האדם. בשני העשורים האחרונים ניתן לראות התקדמות אדירה המושפעת מהטכנולוגיה המתקדמת ויצרניות רבות מייצרות עבור צרכנים פתרונות לטיהור מי השתייה שלהם בכל רחבי העולם. כיום בחירת מיני בר הינה חלק בלתי נפרד בהליך עיצוב מטבח וניתן לבחור בין מגוון רחב של דגמים, גדלים וצבעים שונים של מיני ברים. בנוסף, המיני בר הוא קטן בגודלה ואינו תופס חלל רב.
 • טיפ: בעת רכישתו של מתקן זה חשוב לוודא כי החברה מספקת לכם אחריות על המוצר, העלות של המוצר

  מתאימה לתקציב שלכם ויש לברר מהי העלות של המסנן אותו תצטרכו להחליף מדי תקופה.
  לסיכום, מיני ברים יעניקו לכם את הפתרון האידיאלי למים נקיים ויבטיחו לכם כי המים אותם אתם שותים הם מים איכותיים אשר לא יגרמו לכם נזקים בריאותיים בעתיד.

מטריקס - טיהור מים